Szafka wysoka Junona Line – sposób na idealny porządek w Twojej kuchni

Codzienne gotowanie to dla Ciebie nie tylko obowiązek, ale i przyjemność? A może szukasz rozwiązań, które maksymalnie ułatwią Ci ten proces? Aby spędzanie czasu w kuchni było wyłącznie przyjemnością, powstała kolekcja mebli Junona Line – kompaktowy system dla rodzinnych wnętrz. 

Wysoka szafka kuchenna nazywana też szafką gospodarczą to praktyczny element kuchennej zabudowy. Jeśli zależy Ci na zachowaniu ergonomii wnętrza, zagospodaruj w nim miejsce na tego rodzaju szafkę. Jej parametry sprawiają, że jest to mebel doskonały zarówno dla kuchni o małym metrażu, aneksów kuchennych, jak i większej przestrzeni przygotowywania posiłków.

Szafka o wymiarach 50x195 cm może znaleźć wiele zastosowań. Wydzielisz w niej miejsce na pojemniki z żywnością, zapasy mąki i innych produktów sypkich, a także słoiki z domowymi przetworami na zimę. Praktyczny system półek pozwala na przechowywanie tekstyliów takich jak czyste ściereczki, rękawice kuchenne czy fartuchy. W wyższych partiach szafki umieść te przedmioty, po które sięgasz rzadziej, oraz te, które powinny znaleźć się poza zasięgiem dzieci. Jest to szafka w wersji prawostronnej – jej fronty otwierają się na prawą stronę.

Biały korpus, fronty w kolorach biały połysk i dąb delano ciemny to elementy charakterystyczne dla wysokiej szafki Junona Line. Jej kolorystyka z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych projektów, które uświetniają ponadczasowe kuchenne wnętrza. Proste grafitowe uchwyty stanowią zintegrowany element mebla.

W standardowym wyposażeniu szafki znajdziesz również cokół.

Ciekawią Cię możliwości kuchni modułowych Junona Line? Zobacz, jak możesz wykorzystać je w swoim domu – zapoznaj się z katalogiem kuchni modułowych dostępnym na brw.pl.

Wymiary
Głębokość 57.5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 195.5 cm
Waga 50.5 kg
Do pobrania