Szafka wysoka Sole – miejsce na artykuły gospodarcze

Kuchnia  jest miejscem, w którym jest czas na realizację przepisów mamy, ale także kulinarne eksperymenty. To dlatego ważna jest nie tylko estetyka zabudowy, ale także jej funkcjonalność. Linia mebli kuchennych Family Line z frontem Sole zachwyca połączeniem nowoczesnej estetyki i zastosowanymi rozwiązaniami, które ułatwią Ci pracę. Szafki z tej linii kuchennej posiadają regulowane nóżki, regulowane zawieszki a fronty posiadają zintegrowane uchwyty w kolorze frontów.

W wysokiej szafce o wymiarach 40x207 cm możesz przechowywać naczynia, zastawę stołową, przetwory lub suche produkty, których warto mieć niewielki zapas. Ważne jest, aby poukładać rzeczy najczęściej stosowane na wysokości oczu lub na wyciągnięcie dłoni. Te, po które sięgasz rzadziej możesz umieścić na górze lub na dole szafki – do dyspozycji masz 5 praktycznych półek. Takie rozwiązanie sprawi, że korzystanie z zawartości szafki będzie bardzo wygodne.

Nowoczesne wzornictwo bazuje na prostym korpusie i gładkich frontach w połysku ze zintegrowanym uchwytem. Ich otwieranie zapewnia subtelny, listwowy uchwyt. Wąski słupek umieszczony jest na 4 regulowanych nóżkach z systemem podparcia boku, które mają 10 cm.

Szafka gospodarcza Sole łączy korpus w kolorze biały alpejski i fronty w biały połysk (lakier). Jasne, uniwersalne wybarwienie powiększy wnętrze, a Tobie pozwoli na zabawę kolorami przy doborze dodatków.  

Szafka sprzedawana w wersji prawo i lewostronnej (tutaj). Rozplanuj wnętrze i zdecyduj, która sprawdzi się lepiej.

Cokół w kolorze korpusu jest sprzedawany oddzielnie. Zamów go na brw.pl.

Ciekawe możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Sole - wymiary
Głębokość 58 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 207 cm
Waga 94.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grupa Sole