Szafka wysoka Sole - namiastka domowej spiżarni

Kuchnia to miejsce wielkich odkryć smakowych i wariacji aromatów. Jeżeli, tak jak my, lubisz gotować, to meble kuchenne Family Line z frontem Sole będą idealne do wnętrza Twojego domu. Łączą doskonały styl (lakierowane fronty) z funkcjonalnością (kosze cargo, ociekarka), a takie połączenie jest najbardziej pożądane w miejscu codziennego przebywania.

Szafka gospodarcza z koszem Cargo jest marzeniem wielu Pań domu. Niczym z katalogu subtelnie się wysuwa ujawniając kilka praktycznych półek na przetwory. Sięgnij po ćwikłę, grzybki w occie lub dżem i dokończ serwowanie śniadania lub obiadu. To także dobre miejsce na mleko, olej, ocet i miód.

Łatwiejszą organizację kuchni ułatwią funkcjonalne rozwiązania, np. praktyczny kosz cargo, który jest w wyposażeniu standardowym szafki.

Wysoka szafka Sole o wymiarach 40x207 cm zmieści wszystko to, czego potrzebujesz. Możesz ją postawić przy zabudowie lodówki lub w niedalekim sąsiedztwie kuchenki tak, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne magiczne dodatki.

Biała, ciepła – drewniana lub stonowana, klasyczna zabudowa? Z linią mebli Sole to możliwe! Wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych: lakier biały połysk, dąb arlington, orzech lincolna, magnolia połysk i jasny szary połysk (fronty) / biały alpejski (korpus). Nowoczesną linię mebli kuchennych podkreśla uchwyt listwowy.

Cokół w kolorze korpusu sprzedawany jest oddzielnie - możesz go zamówić na brw.pl.

Ciekawa możliwości? Większa liczba rozwiązań i wersji kolorystycznych dostępna jest w salonach stacjonarnych. Zapraszamy!

Wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 82 cm
Waga 72.87 kg
Do pobrania