Szklanka City Double Glass – niezbędna dla domowych barmanów

Szkło borosilikatowe, z którego wykonana jest ta szklanka, znacznie różni się od standardowego szkła sodowo-wapniowego, z którego najczęściej wykonywana jest zastawa. Szkło borosilikatowe wyróżnia się niższym wskaźnikiem rozszerzalności cieplnej. Dzięki temu nie pęka nawet pod wpływem wrzątku czy bardzo zimnego napoju. Trudniej je też zarysować, a jednocześnie pozostaje lżejsze od swojego klasycznego „konkurenta”. Trzyma też dłużej ciepło – napój stygnie w nim ok. 2 stopnie na minutę.

Szklanka City double glass to udana fuzja klasycznego kształtu z funkcjonalnością – wytrzymałym materiałem, z którego została wykonana. Szklanka z podwójną ścianką ma standardowy kształt, w który została wtopiona druga warstwa szkła. Dzięki takiemu zabiegowi przejrzyste napoje wyglądają bardzo fotogenicznie - jakby były zawieszone w powietrzu.

Ta klasyczna szklanka ma pojemność aż 350 ml i wysokość 14 cm. Z racji pojemności i wysokości świetnie nadaje się do podania kawy latte, deserów na bazie kawy oraz drinków, np. klasycznego mojito.

City Double Glass - wymiary
Wysokość 14 cm
Pojemność 350ml
Waga 0.244 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło
Atuty produktu
do zamrażarki