Szopka bożonarodzeniowa natura – postaw na prostotę!

Nie wyobrażasz sobie świątecznego przystrojenia domu bez bożonarodzeniowej szopki? Girlandy i stroiki wprowadzają do niego radosne ożywienie, z kolei stajenka betlejemska sprzyja zadumie oraz refleksji. Ta szopka prezentuje się dosyć skromnie, ale to akurat duża zaleta - będzie stanowiła dobrą przeciwwagę dla mieniącej się światłami i kolorami choinki, a także innych ozdób. W ten sposób uda Ci się połączyć wiele różnych elementów w świątecznej aranżacji domu – bez wrażenia nadmiaru i przesady.

Szopka bożonarodzeniowa wykonana jest z drewna oraz ceramiki. Wspaniale wpisuje się w aktualne trendy na ozdoby wykorzystujące naturalne materiały. Uroku dodają jej deski tworzące stajenkę. Dosyć oszczędna forma figurek stanowi znakomite dopełnienie stajenki. Razem tworzą bardzo wysmakowaną całość.

Drewniana szopka bożonarodzeniowa dobrze odnajdzie się we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylistykach. Jej minimalistyczny wygląd sprawia, że jest dekoracją o dosyć uniwersalnym i ponadczasowym charakterze.

Wymiary
Głębokość 7,5 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.369 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród