Szpatułka do smarowania Fiskars – błyskawiczny sposób na pyszne kanapki

Czym byłby poranek bez świeżo zmielonej kawy i sycącego śniadania? Doskonałym pomysłem na rozpoczęcie nowego dnia są pyszne kanapki. Jeśli uwielbiasz wszelkie pasty, twarogi czy puszyste masło, z pewnością szukasz narzędzia do rozsmarowania dodatków. Zwykły nóż kuchenny nie zawsze daje radę, dlatego potrzebujesz czegoś do zadań specjalnych.

Szpatułka do smarowania Fiskars okaże się niezastąpionym pomocnikiem podczas przyrządzania śniadań, przekąsek czy kolacji. Odpowiednio wyprofilowana rączka ułoży się w Twojej dłoni tak, byś mógł nią wygodnie operować. Koniec ze stali nierdzewnej pozwoli Ci zaś błyskawicznie nałożyć porcję np. ulubionej margaryny albo serka topionego. Szpatułka kuchenna sprawdzi się zarówno do kromek chleba, jak i ciepłych bułek.

Szpatułka do smarowania to nie tylko poręczność i nowoczesny design, lecz także gwarancja jakości. Narzędzie wyprofilowała renomowana firma Fiskars, jeden z liderów na rynku akcesoriów domowego użytku. Dlatego jeśli na co dzień otaczasz się przedmiotami najwyższej klasy, ten produkt z pewnością skradnie Ci serce. Twardość stali nierdzewnej to HRC 53.

Wymiary
Długość 9 cm
Waga 0.06 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars