Sztuczna gałązka eukaliptusa – natura w subtelnym wydaniu

Eukaliptus wdarł się (zielonym) pędem na salony, zdobywając serca i uznanie nie tylko wśród florystów, ale również wszystkich fanów pięknych wnętrz w nowoczesnym stylu. Początkowo używany do ślubnych dekoracji, powoli rozgościł się również we wnętrzach, wprowadzając do nich subtelną zieleń.

Sztuczna gałązka eukaliptusa została wykonana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, czyniąc tę dekorację trudną do odróżnienia od naturalnego eukaliptusa. Żywo odwzorowana kolorystyka eukaliptusa skąpana jest w chłodnej zieleni z niebieskawym odcieniem.

Duża gałązka o długości ok. 90 cm pięknie wygląda pojedynczo jako samodzielna dekoracja w minimalistycznym wazonie. Gałązkę eukaliptusa możesz również wykorzystać jako element bukietów, stroików czy florystycznych kompozycji. Kilka gałązek zebranych w bukiet tworzy okazałą zieloną dekorację, która będzie upiększać wnętrze przez cały rok.

Możesz również uformować z niej wianek, dopełniając go jeszcze kilkoma gałązkami lub innymi dodatkami. Otrzymasz wówczas oryginalną, subtelną dekorację drzwi lub ściany w salonie czy sypialni.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 90 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania