Sztuczna gałązka ginkgo – symbol witalności w Twoim wnętrzu

Bukiet liści miłorzębu jest powiewem świeżości i naturalności w każdym wnętrzu. Sprawdzi się zarówno jako samodzielna dekoracja w wazonie, jak i uzupełnienie kompozycji florystycznej bogato wypełnionej kwiatami i innymi gałązkami.

Uniwersalność tej dekoracji sprawia, że możesz cieszyć się nią przez długi czas, niezależnie od pory roku. Na bazie gałązek miłorzębu wykonasz również okazjonalne stroiki, uzupełniając je dodatkami, które wpasują się w aktualny klimat.

Zachwycająca pięknem sztuczna gałązka miłorzębu została wykonana z wielką dbałością i starannością. Bukiecik składa się z siedmiu mniejszych gałązek, które zebrane razem tworzą gęstą, obfitą kompozycję.

Dekoracje ze sztucznych kwiatów są stylowym dopełnieniem wnętrz i świetnie odnajdują się w przestrzeniach salonu czy też sypialni. Równie dobrze wyglądają w bardziej formalnych wnętrzach, jak biuro, recepcja czy kawiarnia. Do każdego wnętrza wprowadzi naturalność i kojącą zieleń.

Sztuczna gałązka ginkgo nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych poza sporadycznym przetarciem jej wilgotną szmatką, aby zebrać zgromadzony kurz. Swoją naturalnością sprawia, że każda dekoracja z jej udziałem zyskuje nowoczesny charakter.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 44 cm
Waga 0.048 kg
Do pobrania