Sztuczny kwiat gałązka paproci 42 cm

W wielu kulturach istnieje legenda o kwiecie paproci, który zakwita raz do roku, podczas letniego przesilenia. Nigdy nie natrafiono na kwitnącą paproć, a botanicy stanowczo temu zaprzeczają, ale ta roślina ma w sobie coś z magii. Jest ona jedną z najstarszych form roślinnych. Kojarzy się z długowiecznością i nieprzemijającą zielenią liści.

Bardzo starannie wykonana gałązka paproci idealnie nadaje się do różnych okazjonalnych dekoracji kwiatowych. Możesz wykorzystać ją do tworzenia stroików świątecznych, komunijnych lub weselnych. W połączeniu z kwiatami, wstążką i dodatkami stworzy piękną aranżację, która zachwyci zgromadzonych gości.

Sztuczną gałązką paproci możesz też ozdobić przestrzeń salonu, sypialni lub kuchni. Jej zieleń, w połączeniu, z kwiatami nada wnętrzu naturalny klimat i korzystnie wpłynie na domowników. Któż nie lubi odpoczywać w towarzystwie roślin, które nierozłącznie kojarzą się z latem, urlopem i wakacjami?

Stwórz w swoim domu namiastkę ogrodu i poczuj kojący wpływ zieleni. Gałązka paproci wygląda bardzo naturalnie i jest łatwa do formowania i czyszczenia.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 42 cm
Waga 0.045 kg
Do pobrania