Sztuczna monstera w doniczce – kolory natury w Twoim wnętrzu

Kochasz rośliny i nie wyobrażasz sobie ich braku w Twoim domu, jednak na co dzień nie masz czasu na ich pielęgnację? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dostępna w naszej ofercie sztuczna monstera w doniczce to powiew natury w Twoim wnętrzu, który pozwoli Ci ze spokojem wykonywać codzienne obowiązki, bez obaw o utratę roślin. Produkt to świetny wybór do każdego rodzaju wnętrza! Możesz umieścić go w salonie, sypialni, kuchni, przedpokoju, a nawet na tarasie i balkonie.

Sztuczna monstera w doniczce została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym i zielonym. Wysokość produktu to 45 cm.

Sztuczna monstera w doniczce idealne odzwierciedla wygląd oraz kolor prawdziwej rośliny. Została umieszczona w klasycznej doniczce. Jej rozmiar pozwoli na umieszczenie sztucznej rośliny w małym, jak również w dużym pomieszczeniu.

Spraw, aby w Twoich czterech ścianach zagościły kolory natury, które dodadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru! Sztuczna monstera w doniczce świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, które potrzebuje wyjątkowego dodatku.

Wymiary
Wysokość 45 cm
Waga 0.836 kg
Do pobrania