Sztuczna gałązka bukszpanu – intensywna zieleń przez cały rok!

Sztuczna gałązka doskonale imitująca naturalny bukszpan jest uniwersalnym dodatkiem do bukietów, kwiatowych kompozycji, świątecznych stroików czy też wiosennych dekoracji. Świetnie wygląda jako samodzielna dekoracja w wazonie, tworząc całoroczną, zieloną dekorację, która ożywi każde wnętrze. Bukiet takich gałązek osadzony w wazonie lub dekoracyjnej osłonce doniczkowej upiększy parapet, stół w jadalni czy komodę w salonie, ale równie pięknie będzie prezentować się w formalnym wnętrzu, jakim jest gabinet czy recepcja.

Wyróżnia ją niezwykle wysoka jakość wykonania. Mięsiste listki ze skórzastą fakturą i intensywna, naturalna zieleń sprawiają, że gałązka nawet z bliska wygląda jak żywa, będąc wiarygodnym odwzorowaniem naturalnego bukszpanu. Idealnie uzupełnia każde wnętrze, wnosząc do niego świeżość i naturalność.

Nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz jedynie przetrzeć listki wilgotną szmatką, by oczyścić ją ze zbierającego się kurzu. Masz pewność, że niezależnie od upływającego czasu, sztuczna gałązka bukszpanu wciąż będzie zachwycać świeżym wyglądem.

Cała gałązka ma długość ok. 46 cm, co sprawia, że jest okazałym elementem dekoracyjnym, który trudno przeoczyć we wnętrzu.

Wprowadź naturalny klimat do swojego wnętrza, zapominając przy tym o obowiązku systematycznej pielęgnacji. Ciesz oko żywą zielenią bukszpanu przez cały rok.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 46 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania