Sztuczna roślina w doniczce asparagus 45cm

 

Rośliny w doniczkach, które nie wymagają pielęgnacji i podlewania? To możliwe. Sztuczne kwiaty w doniczkach to bardzo modny element aranżacji wnętrzarskich. Ich popularność bierze się z połączenia estetyki i uniwersalności. Bardzo łatwo dopasować je do każdego stylu i zawsze dają pomieszczeniu ożywczy oddech.

Zieleń koi i odpręża. Jest to szczególnie pożądane po ciężkim dniu w pracy. Relaks w dobrze zaprojektowanej przestrzeni daje maksymalne efekty. Tylko w takich warunkach organizm regeneruje się najszybciej i najpełniej.

Asparagus w doniczce to atrakcyjna ozdoba, która nie potrzebuje niczego, oprócz przetarcia jej mokrą ściereczką podczas sprzątania. Nie wymaga odpowiedniego nasłonecznienia, podlewania i pielęgnacji.

Doskonale wkomponuje się w kameralny salon lub przytulną sypialnię. Stanowi mocny punkt w wystroju nie tylko mieszkań, ale również przestrzeni biurowych, restauracyjnych czy hotelowych.

Asparagus to niewielka dekoracja, która sprawi, że wnętrze nabierze świeżości i pogodności. Doskonale prezentuje się na stole, komodzie lub parapecie.

 

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 45 cm
Waga 0.368 kg
Do pobrania