Sztuczny kwiat w doniczce bananowiec 125cm

 

Jeśli zastanawiasz się nad rozwiązaniami aranżacyjnymi, które sprawią, że Twój dom nabierze uroku i blasku, to kwiaty w doniczkach są idealnym pomysłem. Zieleń wprowadzi świeżość i lekkość do każdej przestrzeni. Uzyskasz naturalny efekt i sprawisz, że każdy poczuje się świetnie w tak udekorowanym wnętrzu.

Sztuczny bananowiec o wysokości 125 cm świetnie prezentuje się przez cały rok. Trwały i odporny na warunki atmosferyczne kwiat, może być też atrakcyjną ozdobą tarasu, ogrodu lub balkonu.

Sztuczna roślina w doniczce nie wymaga nakładów czasu i energii. Jest idealny dla osób, które kochają zieleń, a nie mają możliwości, aby poświęcić jej wiele uwagi. Jeżeli dużo podróżujesz lub nie masz ręki do kwiatów postaw na sztuczną ozdobę, która jest alternatywą dla żywych roślin.

Bananowiec to doskonały pomysł na szybkie i proste upiększenie mieszkania lub domu. Kwiat doskonale sprawdzi się zarówno w gabinecie, salonie, jak i sypialni. Wszędzie wniesie naturalność i egzotyczny klimat.

Ze względu na duży gabaryt możesz umieścić go bezpośrednio na podłodze. Sprawdzi się też jako dekoracja stołu lub komody. Ozdoba do złudzenia przypomina żywą roślinę. Wykonana jest z trwałych i łatwych do czyszczenia tworzyw.

 

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 125 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania