Sztuczny kwiat w doniczce pomarańcza 50 cm

Pomarańcza to owoc, który kojarzy się ze słońcem, wypoczynkiem i wakacjami. Przeciwległym skojarzeniem są święta Bożego Narodzenia. To chyba dwa najprzyjemniejsze okresy w roku. Wyczekujemy ich i nie możemy się pogodzić, gdy mijają. Pomarańcza ma więc niesamowicie pozytywny wydźwięk, który możesz wykorzystać w aranżacji wnętrza.

Nie musisz być miłośnikiem podlewania i pielęgnacji roślin, aby cieszyć się tropikalną zielenią w swoim domu. Sztuczny kwiat w doniczce to efektowna ozdoba, która nie wymaga żadnych zabiegów.

Stwórz zielony kącik w salonie lub kuchni. Egzotyczne rośliny w sypialni to oryginalny pomysł na zaaranżowanie przestrzeni, która sprzyja odpoczynkowi i wycisza. Możesz też zaaranżować taras tropikalnymi roślinami, które przetrwają w umiarkowanym klimacie i zawsze będą wyglądały zjawiskowo.

Sztuczna pomarańcza w doniczce wykonana jest z dbałością o detale. Zarówno liście, jak i owoce są wiernie odwzorowane. Do rośliny możesz dobrać atrakcyjną osłonkę na donicę i w ten sposób stworzyć ozdobę idealnie dopasowaną do wnętrza.

 

Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 50 cm
Waga 0.576 kg
Do pobrania