Sztuczna roślina wisząca variegata 100 cm

Wiszące rośliny nigdy nie wychodzą z mody. Są stałym trendem aranżacyjnym, który łatwo dopasować do wielu stylów. Kojarzą się z sielskim, wakacyjnym klimatem. Drewnianym domem babci lub ukwieconym agroturystycznym gospodarstwem.

Teraz możesz przenieść ten urokliwy nastrój do własnego mieszkania i cieszyć się relaksem pośród zielonych stref. Sztuczne pnącze o długości 100 cm to bardzo giętka i łatwa do uformowania ozdoba, którą możesz w dowolny sposób przyozdobić ścianę, ramę lustra lub balustradę.

Doskonale sprawdzi się w kuchni, nadając jej naturalny klimat. Świetnie ożywi przedpokój lub łazienkę. W sypialni, w połączeniu z kwiatami, lampkami i zapachową świecą stworzy romantyczny nastrój.

Sztuczna roślina variegata efektownie ozdobi przestrzeń hotelową, restauracyjną lub handlową. Wzbogaci witrynę sklepową i sprawi, że zniknie nudny wystrój recepcji. Pnączem zakryjesz niezbyt estetyczne elementy, takie jak rury czy niedoskonałości ścian.

Roślina jest wykonana z bardzo trwałych i łatwych do czyszczenia materiałów. Pozwala to na udekorowanie nią balkonu, ogrodu lub tarasu.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 100 cm
Waga 0.23 kg
Do pobrania