Sztuczna trawa pampasowa 105 cm – kolor zielony

Sztuczna trawa pampasowa to atrakcyjna alternatywa dla suszonych traw, które są ponadczasową ozdobą sprawdzającą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej. Atutem sztucznych ozdób jest ich nieprzemijająca estetyka i trwałość.

Możliwości aranżacyjne trawy pampasowej kończą się tam, gdzie Twoja wyobraźnia. Wykaż się inwencją przy tworzeniu kompozycji i stwórz unikatowy charakter wnętrza.

Wazon dopasowany do stylistyki pomieszczenia pozwoli Ci umieścić ozdobę w salonie przy kanapie lub obok jadalnianego stołu. Pojedyncza ozdoba sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni łazienki. Doda jej ciepła i przytulności.

Możesz stworzyć z kolorowych traw kompozycję, która zachwyci gości na przyjęciu urodzinowym lub weselnym. Urozmaici wnętrze galerii handlowej lub recepcji w hotelu. Efektownie zaaranżowana kompozycja z traw ustawiona w witrynie sklepu zachęci klientów do wejścia.

Szerokie spektrum zastosowań sprawia, że pampas jest jednym z najchętniej kupowanych dodatków aranżacyjnych. Uniwersalnym w zastosowaniu, modnym i niedrogim.

Trawę pampasową w kolorze zielonym możesz zestawić z barwnymi kwiatami lub gałązkami bawełny. Taką kompozycją dodasz wnętrzu wiosennej świeżości.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 2 cm
Wysokość 105 cm
Waga 0.044 kg
Do pobrania