Sztuczny kwiat hortensji – subtelność w nowym wydaniu

Wprowadź do swojego wnętrza powiew subtelności i piękna. Zatrzymaj lato na dłużej, tworząc florystyczne kompozycje, które będą cieszyły oko przez długi czas. Sięgnij po sztuczny kwiat hortensji, który przywołuje wspomnienia ciepłych wieczorów w ogrodzie. Idealnie odwzorowane detale potrafią zmylić i trudno odróżnić ozdobę od naturalnych kwiatów.

Duży kwiat o długości 50 cm z pełnym kwiatostanem przyciąga wzrok naturalnym wybarwieniem kwiatów. Różowo-kremowe płatki tworzą wysublimowaną dekorację, która zachwyca lekkością.

Sztuczny kwiat hortensji idealnie sprawdzi się jako dekoracja salonu, sypialni czy też kobiecej garderoby. Wprowadzi nutę elegancji i szyku do restauracji, biura lub salonu urody. Może stanowić niepowtarzalny element ślubnych dekoracji.

Hortensja gustownie prezentuje się w szklanym, prostym wazonie. Samodzielnie będzie minimalistycznym dodatkiem. W połączeniu z kilkoma gałązkami stworzy oryginalny i szykowny bukiet. Może być również dominującym elementem w kompozycji florystycznej, pośród liści, gałązek i innych sztucznych kwiatów. Tylko od Ciebie zależy, jak wkomponujesz ją w swoją przestrzeń.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 50 cm
Waga 0.082 kg
Do pobrania