Sztuczny kwiat w doniczce centella 16 cm

 

Kwiaty kojarzą Ci się z regularnością i dyscypliną? Nie masz czasu i chęci, by poświęcać im uwagę? Teraz jest na to sposób! Możesz ożywić wnętrze sypialni, gabinetu lub salonu sztuczną rośliną.

Centella, czyli wąkrotka azjatycka to kwiat o niepodważalnych walorach estetycznych, charakteryzujący się oryginalnym kształtem listków. Ich zieleń i faktura została wiernie odzwierciedlona. Ozdoba osadzona jest w dekoracyjnej doniczce. Nie wymaga zakupu dodatkowej osłony.

Sztuczny kwiat o wysokości 16 cm idealnie wkomponuje się w przestrzeń biurka lub regału. Ustawiony na parapecie udekoruje okno i świetnie zaprezentuje się w promieniach słonecznych.

Naturalna centella lubi wilgoć i ciepło, ale Ty nie musisz się tym przejmować! Sztucznej rośliny nie będziesz podlewać ani pielęgnować. Wystarczy, że raz na jakiś czas, przetrzesz ozdobę mokrą ściereczką. Tyle wystarczy, by w pełni cieszyć się jej naturalnym urokiem i całoroczną zielenią.

Roślina wykonana została z trwałych materiałów. Dzięki temu będziesz cieszyć się jej niezmienionym wyglądem przez lata. Centella może też być dekoracją zewnętrzną. Efektownie przyozdobi altanę, taras lub balkon.

 

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.306 kg
Do pobrania