Sztuczny kwiat w doniczce Guzmania – powiew natury w Twoim wnętrzu

Rośliny pięknie prezentują się w każdej aranżacji. Dodają pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu, dbają o dobry nastrój i sprawiają, że wnętrze staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Sztuczny kwiat w doniczce Guzmania to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie takie elementy wyposażenia, jednocześnie nie mając możliwości na hodowanie żywych roślin. Produkt idealnie zaprezentuje się na komodzie, szafce, półce, parapecie, czy stoliku.

Sztuczny kwiat w doniczce Guzmania został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Występujące w nim kolory to czarny, czerwony i zielony.

Sztuczny kwiat w doniczce Guzmania charakteryzuje się wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu do złudzenia przypomina wyglądem prawdziwą roślinę. Jego rozmiar pozwoli na dopasowanie go do każdej wielkości wnętrza.

Wybierz do swojego wnętrza sztuczny kwiat w doniczce Guzmania 28 cm i ciesz się piękną przestrzenią przez długi czas! Oferowany element pozwoli Ci urządzić przytulny nastrój w pomieszczeniu.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 28 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania