Sztuczny kwiat w doniczce pilea 90 cm

Teraz wszystkie zalety rośliny możesz mieć bez konieczności poświęcania jej czasu. Nie masz ręki do kwiatów? Nie szkodzi. Sztuczny kwiat nie wymaga odpowiedniego oświetlenia, pielęgnacji czy podlewania.

Pilea zwana jest, od kształtu liści przypominających monety, pieniążkiem. Ta pochodząca z Chin roślina, dzięki intensywnej zieleni i interesującej formie niezmiennie zachwyca. Wysoko ceniona jako element aranżacyjny doskonale sprawdza się przy dekoracji salonów, sypialni lub wnętrz biurowych.

Kwiat ze względu na pokaźny rozmiar sprawdzi się w obszernych pomieszczeniach. Duży salon, wnętrze restauracji lub hotelowego holu zyskają przytulność i świeżość.

Pilea wykonana została z dbałością o szczegóły. Faktura liści, jak i korzeń dają złudzenie prawdziwych. Ozdoba uroczo prezentuje się samodzielnie, jak i w zestawieniu z innymi roślinami.

Dużym atutem sztucznego kwiatka w doniczce jest łatwość utrzymania go w czystości. Wystarczy przetrzeć listki zwilżoną szmatką, by pięknie odbijały promienie słoneczne.

 

Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 90 cm
Waga 1.532 kg
Do pobrania