Sztuczny kwiat w doniczce trzykrotka 22 cm

Jeżeli nie jesteś amatorem ogrodnictwa i niechętnie poświęcasz czas na dbanie o florystyczne dodatki, to sztuczne rośliny będą idealnym wyborem! Nie musisz martwić się o podlewanie i nasłonecznienie, by cieszyć się zielonymi enklawami w mieszkaniu lub biurze.

Trzykrotka to kwiat, który powrócił do łask po latach nieobecności. Dziś znowu chętnie używany jest jako dodatek do stylizacji wnętrz. Jej kolorowe liście możesz pamiętać z parapetu babci. Charakterystyczna barwa trzykrotki przykuwa uwagę. Jest ona z pewnością ożywiającym elementem wystroju, który podkreśli klimat pomieszczenia i nada mu egzotyczny akcent.

Trzykrotka osadzona została w atrakcyjnej, terakotowej doniczce, która nie wymaga osłonki. Jest od razu gotowa by umieścić ją w salonie, kuchni lub sypialni. Pięknie ozdobi stół, komodę lub parapet.

Sztuczny kwiat w doniczce to również idealny pomysł na dekorację służbowego biurka, gabinetu lub sklepowej witryny. Jest łatwy do utrzymania w czystości i bardzo łatwo dopasować go do wystroju wnętrza.

 

Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania