Sztuczny liść monstery – natura zawsze w modzie

Motyw monstery to trend, który na dobre rozgościł się we wnętrzach. Zasłony z dekoracyjnym printem, poszewki w liście, plakaty z roślinnym motywem czy wreszcie żywe, naturalne rośliny. Te wszystkie modne elementy ubarwiają wnętrze, wnosząc do nich kojącą zieleń. Możesz dopełnić wnętrze, wykorzystując sztuczne liście monstery do dekoracji, aby wyeksponować motyw przewodni wnętrza lub potraktować go jedynie jako subtelny dodatek.

Sztuczny liść monstery wykorzystaj, tworząc zielony bukiet, który w prostym, szklanym wazonie będzie wyglądał stylowo. Możesz również stworzyć oryginalną kompozycję florystyczną, w której monstera będzie jednym ze składników.

A może chcesz wprowadzić zieleń na ściany, ale tapeta w tropikalny wzór jest zbyt mocnym elementem? Postaw na zielony motyw w subtelnym wydaniu i opraw liście monstery w proste ramki z białym tłem. Taka dekoracja to oryginalny sposób na dopełnienie wnętrza.

Wysoka jakość wykonania, naturalna kolorystyka i proporcje sprawiają, że trudno liść odróżnić od prawdziwego. Otrzymujesz dekorację bez konieczności podlewania i ryzyka, że cięty liść szybko uschnie. Wystarczy przetrzeć ozdobę wilgotną szmatką, by pozbyć się kurzu.

Duży liść o długości  51 cm to uniwersalny dodatek, który pozwoli odmienić wnętrze. Sprawdzi się w towarzystwie stylu boho, nowoczesnego czy też minimalistycznego. To również praktyczny sposób na wprowadzenie zieleni do przestrzeni biurowej lub handlowej.

 

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 51 cm
Waga 0.02 kg
Do pobrania