Szuflada do łóżka Rodes – sprytnie ukryte miejsce do przechowywania

Jak urządzić nowoczesny pokój młodzieżowy? Wykorzystując liczne moduły kolekcji Rodes. Linia zachwyca asymetrią półek, która nadaje zabudowie lekkości i świeżości oraz oryginalnym, kontrastującym wybarwieniem. W rozbudowanej kolekcji znajdziesz moduły do sypialni, salonu i biura.

Puzzle, misie, klocki -  zawsze masz problem z utrzymaniem w nich porządku? Rozumiemy, dlatego znaleźliśmy rozwiązanie! Szuflada Rodes dopełni łóżko pojedyncze Rodes i stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Szuflada 90x162 cm do łóżka młodzieżowego to sprawdzone miejsce nie tylko na pościel ale też słodycze, zabawki czy planszówki, które dotychczas miały swoje miejsce w szafie lub na regale.

Korpus szuflady w kolorze jesion belarus dopełniono frontem w tym samym kolorze oraz kontrastującą wstawką w kolorze dąb czarny.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Zostań aranżatorem wnętrz i zestaw szufladę Rodes z łóżkiem oraz innymi elementami kolekcji, Wykorzystaj pojemną szafę, szafkę nocną, biurko i komodę, stwórz praktyczną zabudowę pokoju młodzieżowego.

Wymiary
Głębokość 79,5 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 26,5 cm
Waga 15.5 kg
Do pobrania