Taca okrągła z uchwytami - praktyczne naczynie (nie tylko) do kuchni

Zastanawiasz się, jak przenieść talerze i sztućce z kuchni do salonu czy ogrodu bez konieczności chodzenia z pokoju do pokoju po każdą rzecz osobno? Okrągła taca z uchwytami jest rozwiązaniem Twojego problemu! Umieść zastawę na tacy, złap za wygodne uchwyty i sprawnie zanieś obiad na stół. Przenoszenie potraw nigdy nie było takie proste.

Taca na jedzenie nie tylko usprawni przenoszenie jedzenia, ale również ochroni podłogę w Twoim mieszkaniu przed rozlanym sokiem albo zupą. Dzięki temu nie pobrudzisz swoich spodni. Materiał, z jakiego jest wykonana taca, to polipropylen. Łatwo go wyczyścisz i szybko wyschnie on na suszarce.

Chcesz, aby okrągła taca prezentowała się oryginalnie na Twoim stole? Masz do wyboru trzy ciekawe wzory, którymi może być pokryty polipropylen. Dobierz je zależnie od tego, jakiego koloru masz ściany w pokoju albo jak wyglądają Twoje meble.

Taca jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

taca - wymiary
Średnica 37,5 cm
Wysokość 3,5 cm
Waga 0.96 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen