Tace w kształcie gwiazdy – ciekawy akcent na bożonarodzeniowym stole

Boże Narodzenie to czas, który chcemy spędzać z rodziną, przyjaciółmi i innymi bliskimi osobami. Cieszymy się, że możemy razem być przy stole. Marzy Ci się pięknie i wyjątkowo zastawiony stół? Chcesz go specjalnie udekorować? Możesz to zrobić w prosty sposób, wybierając nasze tace w kształcie gwiazdy.

Proponujemy Ci zestaw trzech tac w trzech różnych rozmiarach. Mają one piękny, biały kolor, który będzie pasował do większości zastaw stołowych. Nasze tace-gwiazdy nie tylko pięknie się prezentują, ale są też bardzo przydatne. Wykorzystasz je do wielu rzeczy. Największej tacy możesz użyć do podania swoim gościom ciasta lub kawy i herbaty. Mniejsze idealne będą na przykład na małe owoce.

Mniejsza taca w kształcie gwiazdy może też pełnić funkcję jedynie ozdoby bożonarodzeniowej. Wystarczy, że połączysz ją ze świecą i pachnącą gałązką z iglastego drzewka – a świąteczny stroik masz gotowy! Bez względu na to, czy będziesz używać naszych tac w komplecie, czy osobno, wyjątkowy świąteczny efekt masz gwarantowany!

Wymiary
Głębokość 2 cm
Szerokość 35 cm
Waga 0.58 kg
Do pobrania