Latte – talerz deserowy na słodkości

W spotkaniach przy kawie ważną rolę odgrywa to, na czym podajesz poczęstunek. Masz już gustowne filiżanki, ale brakuje Ci talerza na słodkości? Szukasz gładkiego, jednolitego wzoru, lecz obawiasz się surowej bieli? Postaw na… kawę z mlekiem! Latte talerz deserowy idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Pastelowy talerz pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych wnętrz. Postaw go na ciemnej, drewnianej ławie, a delikatny beż przełamie klasyczną kolorystykę. Jeśli połączysz go z akrylowym blatem, możesz dobrać bieżnik lub podkładkę w kolorze głębokiej oliwki. Ożywisz w ten sposób stonowany wystrój i wyeksponujesz kawowy talerz.

Na naczyniu apetycznie zaprezentują się zwłaszcza kremowe ciasta. Puszysta karpatka lub wuzetka z kakaowym biszkoptem pięknie skomponują się z pastelowym beżem. Zwłaszcza, jeśli obok postawisz kubek gorącego latte z cynamonem. Po spotkaniu bądź spokojny o usuwanie zaschniętych resztek – talerz deserowy możesz bezpiecznie umyć w zmywarce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 20 cm
Waga 0.384 kg
Do pobrania