Talerz głęboki 22 cm Shabby - łagodność w Twoim domu

Uwielbiasz pastelowe kolory we wnętrzach i na dodatkach? W Twojej kuchni dominują naczynia i zastawa z subtelnymi zdobieniami? Jeśli tak, przypadnie Ci do gustu talerz głęboki 22 cm Shabby, który upiększy nie tylko stołową aranżację, lecz także podawane w nim potrawy.

Rozbielone barwy, dekoracyjne wykończenia, efekt lekkiego postarzenia - oto wyróżniki stylu shabby oraz pięknej serii naczyń o tej samej nazwie. Wnętrza urządzone w myśl takiej stylistyki przeplatają sielskość i kobiecą delikatność. Znakomicie odnajdzie się w nich zatem ten głęboki talerz z subtelnym, falowanym wzorem w pobliżu brzegów. Solidne wykonanie z dbałością o detale zapewnia satysfakcję użytkowania.

Jasne talerze z łatwością skomponujesz z pozostałymi elementami wystroju stołu. Jeśli chcesz utrzymać stonowaną kolorystykę, nakryj go białym obrusem i ustaw wazon z polnymi kwiatami. Jeśli wolisz nieco ożywić całość, dodaj wzorzysty bieżnik i kolorowe podkładki. Talerz nadaje się do mikrofali oraz mycia w zmywarce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Shabby - wymiary
Średnica 22 cm
Waga 0.508 kg
Do pobrania