Talerze deserowe - wyjątkowo wszechstronne i przydatne naczynia w każdej kuchni

Porcelanowe talerze deserowe stanowią podstawowe elementy naczyń stołowych. Bez względu, czy mowa o głębokich przeznaczonych do zupy, czy też płytkich obiadowych - spełniają niezwykle istotną rolę w codziennym życiu.

Warto jest zakupić talerze cechujące się wysoką jakością materiałów wykonania, dzięki czemu posłużą one nawet na bardzo długi czas intensywnego użytkowania.

Przede wszystkim dane naczynie urzeka swoją prostotą i elegancką klasyką, która nawiązuje do secesyjnych ornamentów. Dodatkowym atutem produktu jest to, iż nadaje się on zarówno do zmywarek, jak i kuchenek mikrofalowych. Talerz płytki wykonany z porcelany w kolorze śnieżno-białym to wprost doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób szczególnie ceniących sobie elegancję i praktyczność. Nie tylko wyjątkowo ładnie się prezentuje, ale ponadto można go łatwo i szybko umyć, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i wysiłku. Co więcej, perfekcyjnie sprawdzi się zarówno podczas codziennego obiadu, jak i tych specjalnych, bardziej wymagających okazji.


Talerz deserowy z serii Rococo - najlepsza jakość, wygoda i komfort

Dzięki temu, iż talerz płytki został wykonany z najwyższej jakości porcelany, produkt znakomicie sprawdza się do podawania w nim gorących posiłków. Porcelana jest bardzo odporna na wysokie temperatury, co z kolei stwarza możliwość użycia jej jako warstwa izolacyjna w naczyniach kuchennych.

Talerz posiada fason w tradycyjnym stylu, a jego uniwersalny charakter sprawia, że idealnie będzie się komponować z każdym innym naczyniem. Warto wspomnieć, iż w ofercie znajduje się także wiele elementów dostępnych z danej serii. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Szerokość 17 cm
Waga 0.19 kg
Do pobrania