Porcelanowy dekoracyjny talerz - niezbędnik w każdej kuchni

Kto powiedział, że śniadania muszą być nijakie i serwowane na szybko? Czasami to nie danie, czy styl życia wyznacza kanony, ale to, w jakim naczyniu podaje się posiłek. Warto więc zadbać o to pierwsze danie w ciągu dnia, tym bardziej, że powinno być jednym z najważniejszych. Spożywane wspólnie ze wszystkimi domownikami przy stole, wywołuje dobry nastrój.


Elegancja i dekoracyjność rodem z secesji

Od razu można zauważyć, że ten talerz płytki wykonany ze śnieżno-białej porcelany, stanie się jednym z ulubionych naczyń. Ozdobny i elegancki, z dekoracyjnym brzegiem, nawiązującym do secesji, przyciąga wzrok, jak magnes. Na szczęście można go zakupić w dowolnej liczbie sztuk, więc każdy członek rodziny będzie mieć swój. Jest to korzystny zakup, ponieważ ze względu na to, że jest to płytki talerz, może również być używany w zastawie obiadowej. Wyraźnie zaznaczony rant, jak i środek talerza, ułatwia serwowanie odpowiednich porcji, idealnych dla zachowania właściwej sylwetki.


Tradycyjny fason także do nowoczesnej kuchni

Pomimo tego, że ten talerz cechuje wzornictwo, które nadaje naczyniu tradycyjny wygląd, sprawdzi się ono również w nowoczesnym wnętrzu. Nie tylko szkło jest modne i ponadczasowe, ale również i porcelana, a ta, ze względu na swój kolor, jak i właściwości, będzie idealnym dodatkiem do zastawy. Tym bardziej, że można ją z powodzeniem myć w zmywarce, co nie doprowadzi do najmniejszych nawet zarysowań. Ten talerz płytki może posłużyć także za naczynie żaroodporne, w którym uda się odgrzać potrawę w mikrofali, bądź przyrządzić w niej pyszne danie. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Szerokość 21 cm
Waga 0.302 kg
Do pobrania