Talerz ROMA – elegancka zastawa na co dzień

Nie od dzisiaj wiadomo, że jedząc wykorzystujemy wszystkie nasze zmysły i to, w jaki sposób posiłek jest podany, ma równie duże znaczenie, jak jego smak. Wybierając talerz ROMAmasz pewność, że ugotowane przez Ciebie potrawy zyskają elegancką i subtelną oprawę.

Szlachetne wzornictwo i wysoka jakość porcelany to cechy wyróżniające polską fabrykę “Karolina” w której talerz ROMA został wyprodukowany. Inwestując w ponadczasową zastawę porcelanową zapewniasz sobie styl i jakość na długie lata. Uniwersalna porcelana będzie Ci towarzyszyć zarówno w kameralnych posiłkach, jaki biesiadnych rodzinnych spotkaniach.

Płytki biały talerz z subtelnym florystycznym wzorem to dobry kompan dla kolorowych potraw. W trakcie eleganckich przyjęć doskonale będzie współgrać z białym obrusem i wykwintnym bukietem kwiatów. Biały talerz to klasyczny element zastawy, który dobrze pasuje także do barwnych dodatków, jak czerwone, fioletowe i żółte serwetki, albo obrusy w folkowe wzory. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Roma - wymiary
Średnica 21 cm
Waga 0.328 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana