Termos czerwony 0,35 l Ryan – gorący napój zawsze pod ręką

Wciąż jeszcze pamiętasz termosy, które towarzyszyły Ci w dziecięcych latach podczas szkolnych wycieczek? Herbatę pachnącą korkiem i szklany wkład, który na ogół w czasie takich wypraw ulegał uszkodzeniu? Szczęśliwie ten termos na kawę i herbatę jest dużo bardziej wytrzymały, dlatego będziesz go użytkować ładnych parę lat.

Zarówno jego zewnętrzna warstwa, jak i wewnętrzny wkład są wykonane ze stali nierdzewnej. W czerwoną plastikową nakrętkę wbudowano dodatkowy kubek, co jest niezmiernie praktycznym rozwiązaniem, gdyż pozwala podzielić się gorącym napojem z drugą osobą. Wartą wyróżnienia funkcjonalność stanowi automatyczny korek umożliwiający wydobycie płynu bez całkowitego odkręcania nakrętki.

Termos czerwony Ryan 0,35 l jest wyposażony w gumowy pasek, który ułatwia jego transportowanie. Taka opcja w połączeniu ze stosunkowo niewielkimi rozmiarami oraz poręcznym kształtem sprawi, że często i co ważniejsze chętnie będziesz korzystać z tego termosu, gdyż nie będzie stanowił zbędnego balastu, a zapewni dostęp do gorącego napoju przez kilka godzin. I to nie tylko w czasie wycieczek. Możesz go zabrać ze sobą na piknik, długi spacer, a także do szkoły lub pracy.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 21,5 cm
Pojemność 350ml
Waga 0.414 kg
Do pobrania