Tortownica Lukrecja – zachwyć gości wspaniałymi ciastami

Tortownica Lukrecja sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Bez względu na to, czy lubisz piec bez specjalnych okazji czy zdarza ci się to raczej rzadko, na święta lub urodziny, tortownica z pewnością się przyda. Marzysz o idealnie okrągłym biszkopcie na tort, który potem przełożysz pysznymi kremami? A może uwielbiasz domowy sernik? A co powiesz na pięknie wyglądający sernik na zimno z owocową galaretką? To wszystko przyrządzisz dzięki naczyniu takiemu jak tortownica Lukrecja. Idealna do klasycznych i nowoczesnych kuchni.

Tortownica Lukrecja jest wykonana ze stali węglowej. To materiał odporny na zarysowania, zapobiegający przywieraniu i łatwy do wyczyszczenia. Tortownica jest tradycyjnie okrągła, więc idealnie nadaje się do tortów i ciast. Kolor tortownicy – czarny. Średnica wynosi 24 cm.

Funkcjonalna, nowoczesna tortownica powinna znaleźć się w każdej kuchni. Ułatwi ci przygotowanie pysznych ciast na święta czy z okazji urodzin. Jeśli naprawdę lubisz piec, zainwestuj także w inne naczynia z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 24 cm
Średnica 24 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.458 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Ambition