Trymer do nosa i uszu Axel w zestawie 3 w 1 - higiena to podstawa

Czeka Cię ważne wydarzenie, a tuż przed wyjściem zauważyłeś, że pojawiło się kilka włosków, które zdecydowanie trzeba usunąć? Na szczęście jest trymer do nosa i uszu Axel! Za jego pomocą w kilka sekund zupełnie bezboleśnie usuniesz wszystkie zbędne włoski!

Szybka pielęgnacja twarzy? Tylko z trymerem do strzyżenia brody, nosa oraz uszu! Urządzenie posiada aż trzy głowice, a każda z nich ma inne zastosowanie. Pierwsza, najmniejsza głowica służy do usuwania owłosienia z uszu i nosa, natomiast dwie pozostałe z powodzeniem wykorzystasz do stylizacji wąsa, brody oraz pejsów. Szybko, płynnie i skutecznie! Ostrza trymera będą Ci wiernie służyć - zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu opierają się wilgoci i rdzy. Co istotne, pracują one z zachowaniem bezpiecznej odległości od skóry, co ogranicza nieprzyjemne ciągnięcie do zera. Ponadto ostrza do stylizacji wąsa, brody i pejsów możesz dowolnie ustawiać, co sprawia, że wystylizujesz włosy tak, jak tylko sobie wymarzysz.

Twój nowy trymer do nosa i uszu to bardzo wygodny w używaniu sprzęt, do którego zasilania wystarcza bateria 1,5 AA. Możesz mieć go zawsze przy sobie i wykonać poprawki w każdej chwili. Takie urządzenie to też dobry pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny. Zawsze będzie trafiony!

Wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.209 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna