Uchwyt do monitorów STELL – uchwyt na trzy monitory

Jeśli planujesz rozbudować swoje stanowisko pracy biurowej o większą liczbę monitorów, nowoczesny uchwyt jest propozycją dla Ciebie. Możesz na nim umieścić trzy monitory o maksymalnej przekątnej ekranu 27“. Dzięki temu rozwiązaniu możesz poprawić swoją efektywność w pracy, zajmując się wieloma zadaniami jednocześnie na trzech monitorach.

Uchwyt do monitorów STELL jest łatwy w montażu, ponieważ wystarczy, że uchwyt zamontujesz do krawędzi biurka i zablokujesz jego pozycję śrubą. Uchwyt jest wygodny w obsłudze, posiada zakres rotacji w poziomie 360°, natomiast jego pochylenie może wynieść +/-45°, co pozwala Ci dostosować pozycję monitorów do własnych potrzeb. Ponadto ekrany możesz zamontować na uchwycie w konfiguracji wertykalnej lub horyzontalnej.

Innowacyjny uchwyt to połączenie nowoczesnego designu i solidnego wykonania. Produkt jest wyprodukowany z czarnej stali, dzięki czemu komponuje się z wystrojem każdego wnętrza. Trwała konstrukcja pozwala na zamontowanie trzech monitorów o maksymalnej wadze 8 kg.

Yenkee Stell - wymiary
Waga 6.589 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne