Waga kuchenna SS-1032 MARMUREK – niezbędnik w każdej kuchni!

W kuchni czujesz się jak ryba w wodzie? W takim razie w Twoim królestwie nie może zabraknąć wagi kuchennej. Idealnym wyborem dla miłośników stylowych, a jednocześnie praktycznych, rozwiązań będzie marmurkowy model od marki TOPFANN.

Elektroniczna waga kuchenna ze szklaną platformą o wymiarach 15 × 21,5 cm pozwala na precyzyjne odważenie nawet niewielkich ilości składników. To wszystko za sprawą jej czterech, równomiernie rozmieszczonych czujników. Maksymalny udźwig urządzenia wynosi 5 kg, a pomiar uzyskujemy z dokładnością do 1 g. Znacznym udogodnieniem jest możliwość pomiaru płynów. Waga posiada także funkcję tarowania wyniku oraz automatycznego wyłączania, a gdy poziom baterii jest niski, to na wyraźnym wyświetlaczu LCD pojawia się odpowiednia informacja

Urządzenie utrzymane w biało-czarnej kolorystyce zostało wykonane z połączenia tworzywa sztucznego oraz szkła hartowanego. To duet, który cechuje się dużą wytrzymałością. Gwarantujemy, że marmurkowa waga długo posłuży miłośnikom gotowania, pieczenia czy zdrowego stylu życia.

Wymiary
Długość 22,3 cm
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 2,3 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania