Wazon ceramiczny – zapewnij swoim kwiatom stylową oprawę

Cięte kwiaty to jeden z tych elementów, które sprawiają, że mieszkanie staje się prawdziwym domem. Bukiet kwiatów w domu sprawia, że mieszkanie staje się przytulniejsze i cieplejsze. Kwiaty dają ogrom możliwości, jeśli chodzi o dekorację wnętrza i jego stylizację. Zostań domowym florystą i układaj kompozycje samodzielnie, wykorzystujac np. minimalistyczny wazon ceramiczny.

Ten dekoracyjny czarny wazon będzie świetnym tłem dla roślin oraz kwiatów, które mają bardziej skomplikowane, oryginalne formy, np. eustomy, piwonii czy czosnku olbrzymiego.

Wazon z ceramiki jest wykonany z czarnej gliny. Ma dość dużą objętość i pojemność (15x15x13 cm). Zmieści się w nim średni bukiet kwiatów, choć najlepiej będzie w nim wyglądać kilka pojedynczych łodyg. Czarny kolor będzie idealnym kontrastem dla kolorowych kwiatów. Jest dostępny również w białym kolorze.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas któa wersja kolorystyczna bardziej przypadła Ci do gustu wpisując odpowiedni numer w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania