Wazon na metalowej podstawce – wstaw do niego bukiet kwiatów

Szukasz sposobu na odpowiednie wyeksponowanie kwiatów, a może lubisz dostawać bukiety i potrzebujesz miejsca na ich zaprezentowanie? Wazon na metalowej podstawie sprawdzi się świetnie w duecie z każdą rośliną! Jego nowoczesna konstrukcja wpisze się w wiele różnych aranżacji sypialni, salonu i gabinetu.

Półkulisty wazon szklany świetnie sprawdzi się jako podstawa pod bukiet kwiatów lub roślinę doniczkową, przełamując w ten sposób schematy. Oryginalny sposób ekspozycji zapewnia metalowa, stylowa podstawa w kolorze złotym. To właśnie na niej osadzony jest pół-przezroczysty wazon w rozmiarze 19 cm średnicy i 22 cm wysokości. W naszej ofercie znajdziesz również wazon w mniejszym rozmiarze (16,5x16,5 cm. Wybierz jeden z 3 kolorów wybarwienia szkła: niebieskie, różowe lub zielone. Powiadom nas o tym w komentarzu do zamówienia.

Dla tych, którzy dbają o każdy szczegół w domu powstał wazon z metalową podstawą, który jest nie tylko efektownym dodatkiem ale pełni praktyczną rolę eksponowania kwiatów.

wazon - wymiary
Średnica 19 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1.333 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło/metal