Wazon szklany - perfekcyjny dodatek do każdego rodzaju wnętrza

Wazony wykonane ze szkła są szczególną dekoracją, a ze względu na szeroką dostępność rozmaitych kształtów i wzorów bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiadającego własnym upodobaniom. Będą idealną ozdobą dla wszystkich tych osób, które wyjątkowo cenią sobie szykowny styl. Dany wazon szklany jest przede wszystkim odporny na ubicia i nie przecieka. Co więcej, bardzo łatwo można go wyczyścić.

Przejrzyste szkło wysokiej jakości oraz nietuzinkowy design to niewątpliwe zalety tego wazonu. Ponadto, produkt posiada bardzo stabilną podstawę, co z kolei sprawia, że nadaje się zarówno do wysokich, jak i tych niskich kwiatów.


Wazony jako ozdoby jedyne w swoim rodzaju

Przede wszystkim olbrzymią zaletą wazonu stanowi to, że nadaje się zarówno do nowoczesnego, jak i bardziej tradycyjnego wnętrza. Już sam w sobie wazon bez absolutnie żadnych dodatków prezentuje się znakomicie. W danym wazonie nawet pojedyncze kwiaty zyskują wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Jest to także genialna opcja na podarunek dla bliskiej osoby. Jego kształt jest bardzo oryginalny i stylowy. Odpowiedni rozmiar sprawia, iż będzie idealnym dodatkiem do każdego rodzaju pomieszczenia. Nada mu nie tylko walor ozdobny, ale podkreśli wyjątkowy charakter dodając wysokiej klasy i elegancji.

Został wykonany z najwyższej jakości szkła transparentnego, które zostało zabarwione na uniwersalny kolor czarny. Pasuje zatem do każdego wystroju i pięknie się prezentuje.Produkt znakomicie prezentuje się bez dodatków, sam w sobie stanowi unikalną dekorację. W szerokiej ofercie dany model dostępny jest jeszcze w kolorze białym i czerwonym, które także zostały niezwykle dokładnie i estetycznie wykonane.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.942 kg
Do pobrania