Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Wersalki z funkcją spania

28 Produktów
funkcja spania: tak
-31%
wersalka Maro
-40%
wersalka Zeja
-42%
wersalka Sula
-40%
wersalka Ania
-40%
wersalka Nika
-40%
wersalka Lami
-35%
wersalka Fina 3K
-32%
wersalka Umbro
-27%
wersalka Flora
-20%
wersalka Alfa
-20%
wersalka Ares
-20%
wersalka Bianco
-20%
wersalka Bondi
-20%
wersalka Clasik V
-20%
wersalka Columbus
-20%
wersalka Dozza
-20%
wersalka Figaro
-20%
wersalka Hybris
-38%
wersalka Jeff II
-20%
wersalka Lagossa
-20%
wersalka Limos
-20%
wersalka Nesto
-26%
wersalka Sango
-20%
wersalka Solano
-38%
wersalka Viola

Wersalki do spania - ważny element wielofunkcyjnej przestrzeni

Meble 2w1 cieszą się coraz większą popularnością. Sprytne wykorzystywanie przestrzeni czy omijanie ograniczeń związanych z niewielkim metrażem - w obu przypadkach wielbiciele praktycznych rozwiązań przyznają, że podnosi to komfort korzystania z mieszkania. Nowoczesna wersalka z funkcją spania to sposób na to, by w kilka minut zmienić salon w pokój gościnny lub sypialnię - a przy tym cieszyć się pięknym meblem wypoczynkowym.

W klimacie retro - wersalki do spania z bokami

Tradycyjne wersalki często miały charakterystyczne podłokietniki, które nie były obijane tapicerką. Z upływem lat trendy ewoluowały i obecnie - możesz wybrać wygodną wersalkę do spania z wyprofilowanym siedziskiem, poręczami lub tapicerowanymi bokami. Bez trudu odszukasz też najprostszy modele, złożone jedynie z miejsca do siedzenia i oparcia.

Zastanawiasz się może, czy wersalka do spania codziennego powinna posiadać takie urozmaicenia. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób lubisz spać - miękkie oparcie za głową czy wzniesienie siedziska może pomóc lepiej ułożyć ciało, jeśli jednak zależy Ci na najbardziej uniwersalnym rozwiązaniu (które sprawdzi się szczególnie w pokoju gościnnym) - postaw na prostotę.

Wersalka z dużą powierzchnią do spania - do małego pokoju

Uwielbiasz mieć dużo miejsca w łóżku dla siebie? A może potrzebujesz go, aby móc wygodnie spać ze swoją drugą połówką? Szeroka wersalka do spania to rozwiązanie, które nie zabiera dużo przestrzeni użytkowej, a jednocześnie - zapewnia odpoczynek w królewskim stylu. Taki mebel sprawdzi się szczególnie w mniejszych sypialniach czy kawalerkach, których wnętrza muszą spełniać kilka funkcji jednocześnie.

Duże wersalki do spania mogą być też alternatywą dla tradycyjnej kanapy. Korzystanie z takiej opcji na co dzień pozwoli Ci czuć się zawsze przygotowanym na niespodziewanych gości czy przyjaciela w potrzebie - i to bez konieczności wygospodarowania dodatkowego miejsca. W razie zaistnienia takiej sytuacji będziesz mieć pewność, że tymczasowy współlokator obudzi się wypoczęty po nocy spędzonej w komfortowych warunkach.

Spanie na wersalce - czy to wygodne rozwiązanie?

Jeśli lubisz zatopić się w miękkim łóżku pod puchową kołdrą, możesz się zastanawiać, czy równie komfortowo może być na wersalkach do spania. Trudno odpowiedzieć jednoznacznie - każdy mebel musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb - ale oto na co warto zwrócić uwagę, poszukując modelu dla siebie.

Używanie złożonej wersalki na co dzień może wpływać na kształt jej poduch. Jeśli więc na co dzień chcesz korzystać z siedziska, a od czasu do czasu rozkładać mebel, sprawdź ofertę wersalek do spania na sprężynach. To one podnoszą trwałość poduch, miękkość siedziska i zapobiegają odkształceniom.

Wejdź na stronę brw.pl i sprawdź ofertę sklepu. Spośród wersalek do spania w każdym stylu wybierz model, który najlepiej pasuje do Twojej aranżacji i będzie komfortowym miejscem wypoczynku dziennego i nocnego