Dodatek, który zadba o Twój komfort — Oliena 140

Wezgłowie jest poprzeczną, najczęściej podwyższoną ścianą łóżka, o którą opiera się poduszkę. Element ten pozwala zwiększyć komfort podczas snu, dodatkowo odpowiednio dobrany — będzie także świetnie korespondować ze stylem wnętrza oraz go uzupełni. Tak nietuzinkowa ozdoba wpadnie w oko każdej osobie!

Główną funkcją wezgłowia Oliena 14o jest zapewnienie spokojnych i wygodnych nocy. Element ten sprawdzi się jednak nie tylko podczas snu, ale także w trakcie odpoczynku czy czytania ulubionej książki. Wezgłowie możesz dowolnie konfigurować z boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym tworząc łóżko kontynentalne. Jeśli jednak preferujesz zakup samego wezgłowia — taka opcja również jest dostępna.

Wymiary tego produktu wynoszą 141 × 120 × 11 cm. Są stosunkowo uniwersalne, dzięki czemu wezgłowie sprawdzi się w większości sypialni. Postaw na praktyczne wezgłowie, które pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o nieprzespanych nocach i braku komfortu podczas snu!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 141 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 11 cm
Waga 21 kg
Do pobrania