Atla 160 — połączenie stylu z funkcjonalnością

Atla 160 to wezgłowie, które zostało stworzone z myślą o Twoim komforcie i swobodzie podczas snu, ale nie tylko! Docenisz ten produkt, także odpoczywając, czytając książkę czy oglądając telewizję. Stanowi ono dodatkowe podwyższenie, na którym umieścisz swoją poduszkę i zapewnisz sobie większą wygodę, która podczas snu ma ogromne znaczenie.

Wezgłowie możesz zakupić pojedynczo lub w zestawie z wybranym boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym tworząc łóżko kontynentalne. Taki komplet pozwoli Ci maksymalnie zadbać o wygodę podczas snu. Możesz zapomnieć o nieprzespanych nocach i bólach! Wezgłowie poza względami praktycznymi, również prezentuje się estetycznie i oryginalnie. To także ciekawa ozdoba Twojej sypialni, która zagwarantuje Ci uczucie luksusu!

Szerokość wezgłowia wynosi 160 cm, wysokość 102 cm oraz głębokość 10 cm. Produkt ten jest stosunkowo uniwersalny — sprawdzi się niemalże każdemu! Dodatkowo zajmuje niewiele miejsca i jest bezproblemowy w przechowywaniu, jak i użytkowaniu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne przeszycia - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) tworząc łóżko kontynentalne - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 160 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 10 cm
Waga 17 kg
Do pobrania