Wezgłowie Oliena — komfortowe i estetyczne wnętrze

Wezgłowie Oliena 160 to idealny produkt dla Ciebie, jeśli chcesz poprawić swój komfort podczas snu. Nieprzespane noce czy bóle mięśni mogą nieść za sobą wiele negatywnych skutków, a jednym z nich jest brak energii w ciągu dnia. Wezgłowie gwarantuje zwiększone podparcie, które może okazać się pomocne zarówno podczas snu, jak i w trakcie czytania książki czy oglądania filmu.

Wezgłowie posiada dużą powierzchnię, co więcej zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Poza tym, że jest to element praktyczny, pełni on także funkcję estetyczną. Posiada ozdobne wciągi i świetnie sprawdza się w roli ozdoby. Sprawi, że Twoja sypialnia zyska na luksusie i harmonii.

Wezgłowie Oliena posiada 161 cm szerokości, 120 cm wysokości oraz 11 cm głębokości. Produkt ten dostępny jest pojedynczo, jak i w zestawach z materacami czy też boxami tworząc łóżko kontynentalne. Decydując się na tego typu konfigurację, maksymalnie zadbasz o swój komfort podczas snu!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 161 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 11 cm
Waga 22 kg
Do pobrania