Wezgłowie Atla 180 — komfort podczas snu

Poszukujesz zagłówka o sporych rozmiarach, dzięki któremu zarówno sen, jak i odpoczywanie będzie po prostu wygodniejsze? Wezgłowie Atla 180 to wprost idealne rozwiązanie! Zapewnia zwiększone podparcie oraz komfort podczas snu. Wieczorne czytanie książki czy oglądanie telewizji nie przysporzy Ci już żadnych problemów. Wygoda w sypialni jest podstawą, zatem nie zapominaj o niej!

Wezgłowie posiada przeszycie nićmi ozdobnymi. Produkt ten został zaprojektowany z niezwykłą starannością i dokładnością, dzięki czemu stanowi dodatkowo element dekoracyjny. Wymiary wezgłowia wynoszą 180 × 102 × 20 cm. To produkt, który został stworzony z myślą o osobach w każdym wzroście.

Wezgłowie Alta 180 możesz dowolnie konfigurować z boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym — dzięki tej opcji stworzysz dla siebie komfortowe miejsce do spania i zagwarantujesz tym samym ogromną wygodę i spokój. To sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci zadbać o higienę snu!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne przeszycia - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) tworząc łóżko kontynentalne - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 180 cm
Wysokość 102 cm
Głębokość 10 cm
Waga 18 kg
Do pobrania