Wianek dekoracyjny – świąteczna dekoracja w dobrym stylu

Planujesz wymarzone święta w pięknie przystrojonym, przytulnym domu? Nie powinno w nim zabraknąć odpowiednich ozdób pełnych magii. Klimatyczny wianek dekoracyjny to klasyczny dodatek, który pomoże Ci wyczarować świąteczne wnętrza jak z bajki.

Pleciony ozdobny wianek do powieszenia ma średnicę 26cm. Dzięki takim rozmiarom będzie z daleka przyciągał wzrok. Splecione ze sobą zielone gałązki, szyszki, białe kuleczki oraz czerwone elementy przypominające kwiaty nadają całości naturalnego wyglądu. Wszystkie te dodatki kojarzą się z zimowym krajobrazem i od razu przywołują na myśl piękną, świąteczną aurę.

Dekoracja będzie fantastycznie podkreślać ten wyjątkowy czas w roku, a przy okazji ozdabiać Twoje wnętrza, niezależnie od ich stylu aranżacji. Klasyczny pleciony wianek upiększy każde pomieszczenia, zarówno nowoczesne i minimalistyczne, jak i inspirowane retro czy eklektyczne. W wyjątkowy sposób przyozdobi drzwi wejściowe, jedną ze ścian lub okno. Równie pięknie będzie wyglądał też położony na szafce, komodzie lub w reprezentacyjnym miejscu na środku stołu.

Wymiary
Średnica 26 cm
Waga 0.309 kg
Do pobrania