Wianek dekoracyjny – marzenie o białych świętach

Wyjątkowym świętom powinna towarzyszyć piękna zimowa aura. Jednak nawet, jeśli pogoda nie dopisze i nie zachwyci nas puszystym śniegiem, możesz wyczarować odpowiedni nastrój w Twoim domu. Pomoże Ci w tym świąteczny wianek dekoracyjny, dzięki któremu zaprosisz zimową magię do siebie.

Ozdobny wianek od razu przywodzi na myśl piękne białe święta, dzięki czemu pomaga stworzyć odpowiednią atmosferę. Jego średnica wynosi 30cm, a wykonany został z gęsto umocowanych szyszek nadających mu naturalnego wyglądu. Jego wyjątkowy, zimowy charakter podkreślają białe kuleczki oraz sztuczny śnieg, dzięki któremu całość wygląda jak oszroniona. Najprostsze rozwiązania tworzą najpiękniejszy efekt.

Świąteczny stroik przyprószony śniegiem zaczaruje Twój dom, a za sprawą naturalnych kolorów i materiałów wpisze się praktycznie w każdy styl aranżacji. Wianek będzie prezentował się imponująco zarówno powieszony na drzwiach lub ścianie, jak i położony na szafce lub w centralnym miejscu stołu. Zaproś piękną zimę do swoich wnętrz!

Wymiary
Średnica 30 cm
Waga 0.516 kg
Do pobrania