Witryna Ashton – styl retro w twoim domu

Pojemna i praktyczna witryna Ashton to jednocześnie bardzo dekoracyjny i stylowy mebel. Idealnie komponuje się z wyposażeniem w stylu retro, vintage i klasycznym. Można także postawić ją w pomieszczeniu w stylu rustykalnym – na przykład jadalni. Pasuje też do salonu, gabinetu czy domowej biblioteki. Może stać w większym przedpokoju. W witrynie możesz trzymać wiele rzeczy: książki, albumy, zdjęcia, pamiątki, stylowe bibeloty, zastawę stołową, kieliszki oraz wiele innych rzeczy. W zamykanych częściach można trzymać także dokumenty lub na przykład biżuterię.

Witryna Ashton została zrobiona z drewna akacjowego. To, co wyróżnia ją między innymi meblami, to stylowe intarsjowanie. Witryna Ashton jest wysoka ma dwoje przeszklonych drzwiczek, kryjących trzy solidne półki. Dół zajmują szuflady z mosiężnymi uchwytami i intarsjowane drzwiczki ze wzorem jodełki. Całości dopełniają charakterystyczne, skośne nóżki. Kolor witryny to ciemny brąz. Wymiary wynoszą: 100 × 45 × 195 cm.

To oryginalny mebel, który doskonale będzie się prezentował w otoczeniu mebli o podobnej kolorystyce, szaf, regałów, komód. Najlepiej służy mu mocna, zdecydowana kolorystyka wnętrza.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 195 cm
Waga 90 kg
Do pobrania