Witryna Marte – elegancka i pakowna

Klasyczna witryna Marte to mebel, który pozwala uporządkować wnętrze, wprowadza do niego harmonię, elegancję i styl. Wyposażona w dwie przeszklone półki, zamykane szafki oraz cztery pojemne szuflady pomieści zarówno domowe tekstylia typu pościel i ręczniki, jak i dekoracyjne kryształy, ramki na zdjęcia, bibeloty i ozdoby. Gablotę wykorzystać można też jako miejsce do przechowywania dokumentów czy stylowy barek. Z racji swoich wymiarów (140x40x148cm) witrynę Martę polecamy do salonów i jadalni o znacznym metrażu.

Zachęcamy również do włączenia jej w wystrój przedpokoju lub domowego gabinetu. Gablota w tych wnętrzach dobrze zaprezentuje się solo, a także jako część większego zestawu mebli. Najładniej będzie wyglądać w połączeniu z innymi częściami kolekcji Marte, w której skład wchodzą stoły, stoliki kawowe, komody, szafki RTV.

Witryna Marte jest meblem utrzymanym w jasnej kolorystyce. Jej cokół wykonany jest z dębu olejowanego na biały kolor, natomiast drzwiczki szafek, półek i szuflad z forniru dębowego w białym kolorze oraz bezbarwnego szkła.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 148 cm
Waga 108 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona