Witryna Rodes – wysoki słupek na książki

Nowoczesne aranżacje od dawna Cię kusiły i zdecydowałeś się je wdrożyć w swoim domu? Przychodzimy z pomocą! Możesz wypełnić wnętrze kolekcją Rodes, w której znajdziesz moduły do sypialni, salonu i biura. Meble wyróżnia geometryczna, a jednocześnie asymetryczna linia – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Na uwagę zasługuje też kontrastujące wybarwienie.

Każdy z nas ma takie rzeczy w domu, które warto byłoby zaprezentować innym. Jeżeli szukasz takiego miejsca dla oryginalnej misy egipskiej, wazonu przywiezionego z Turcji i rodzinnych zdjęć z pięknych Mazur, to witryna Rodes będzie idealnym rozwiązaniem. Pojemne wnętrze sprawia, że wszystkie rzeczy możesz mieć w jednym miejscu. 

Wysoka witryna o wymiarach 60 x 199,3 cm posiada:

- 2 półki stałe, ukryte za przeszklonym frontem,

- 1 półkę szklaną, w którą zaopatrzono szafkę z przeszklonym frontem – idealna na dekoracyjny wazon lub kieliszki,

- 1 szafkę z pełnym frontem – miejsce na dokumenty, gwarancje sprzętów RTV i AGD.

Całą bryłę wykonano w kolorze jesion belarus. Przełamaniem jest element przeszklonego frontu w kolorze dąb czarny, który dodaje charakteru całości.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Witrynę Rodes możesz postawić w pobliżu pozostałych elementów kolekcji. Możesz stworzyć duet z szafką RTV, szafą lub komodą - dobieraj do siebie poszczególne moduły i stwórz ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 199,5 cm
Waga 57.65 kg
Do pobrania