Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Białe witryny do salonu i jadalni

63 Produkty
pomieszczenie: Salon, jadalnia
-28%
witryna Zele
-26%
witryna Erla
-28%
witryna Zele
-25%
witryna Zele
-26%
witryna Romance
-24%
witryna Erla
-25%
witryna Loksa
-26%
witryna Haga
-25%
witryna Loksa
-25%
witryna Idento
-23%
witryna Nuis
-26%
witryna Romance
-16%
witryna Nuis
-18%
witryna Nuis
-32%
witryna Antwerpen
-25%
witryna Assen
-19%
witryna Alameda
-25%
witryna Balder
-24%
witryna Assen
-26%
witryna Heda
-24%
witryna Heda
-26%
witryna Flames
-51%
witryna Nors
-21%
witryna Alamo
-25%
witryna Porto
-33%
witryna Rovika
-25%
witryna Kalio
-25%
witryna Flames
-26%
witryna Idento
-25%
witryna Assen
-26%
witryna Kalio
-32%
witryna Rovika
-26%
witryna Byron
-50%
witryna Malmo
-26%
witryna Byron
-28%
witryna Alamo
-25%
witryna Kalio
-23%
witryna FL Smart
-18%
witryna FL Smart
-23%
witryna FL Smart
-29%
witryna Alameda

Nowoczesne witryny goszczą w salonach, pokojach dziennych a także jadalniach. Nie może to jednak dziwić – są to meble, które nie tylko świetnie wyglądają i dodają estetyki wnętrzu, ale również umożliwiają ekspozycję pamiątek, bibelotów i zdjęć oraz wygodne przechowywanie wielu rzeczy, na które nie masz miejsca nigdzie indziej. Te nowoczesne meble znajdziesz na stronie brw.pl – dowiedz się, jak wybrać najlepszy model dla siebie!

Witryna – mebel, który sprawdzi się wszędzie

Witryny wzbogacają każde pomieszczenie o dodatkową przestrzeń. Jak się ją zagospodaruje – zależy to od dwóch czynników: konstrukcji mebla oraz Twojej inwencji. Należy zacząć od tego, że w sprzedaży dostępne są białe witryny do salonu wiszące oraz stojące. Wiszące służą przede wszystkim ekspozycji pamiątek, można także przechować w nich książki czy płyty CD, DVD i Blu–ray.

Witryny stojące dają więcej możliwości. Mają one część odsłoniętą i zamkniętą, a niektóre to połączenie regału z szafką. Dzięki temu mając witrynę w salonie, możesz np. w części widocznej trzymać bibeloty, eksponując je, zaś w niewidocznej umieścić zastawę stołową. To oczywiście przykład – co będziesz trzymać w witrynie, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb.

Białe witryny do salonu – z połyskiem lub bez

Białe witryny do salonu mogą różnić się sposobem wykończenia. Dostępne są dwa rodzaje: połysk i mat. Czym się różnią?

Mebel wykończony na wysoki połysk będzie odbijać światło, rozjaśniając i optycznie powiększając pomieszczenie. Druga opcja to biały mat. Te meble nie mają połysku i dobrze sprawdzają się w jasnych,, większych pomieszczeniach.

Niezależnie od tego, czy witryna ma biały połysk, czy wykończona jest matowo, kolorystyka sprawia, że nie jest na niej widoczny kurz, jak ma to miejsce przy meblach o ciemnych barwach.

Witryny mają różne rozmiary i style

Dostępne w brw.pl witryny białe mają różne rozmiary, dzięki czemu możesz dobrać najlepiej dopasowany do pomieszczenia model. W jaki sposób to zrobić? To proste – do dużego pomieszczenia najlepsza będzie duża witryna, do małego – mała. Należy mieć także na uwadze wysokość salonu czy jadalni – witryna wysoka w niższym pomieszczeniu może zapełnić całą przestrzeń od sufitu do podłogi, podczas gdy w wyższym pozostawi wolne miejsce, gdzie można np. umieścić półkę lub obraz.

To, jaka biała witryna do salonu będzie dla Ciebie najlepsza, zależy od dostępnej przestrzeni. Warto pomyśleć również o tym, aby komponowała się z aranżacją. Meble w takim kolorze świetnie nadają się do stylu nowoczesnego, a także skandynawskiego i minimalistycznego. Wybierz model pasujący do stylu w pomieszczeniu – z pewnością go podkreślisz.

Postaw na solidne witryny z brw.pl

Aby móc przez lata wygodnie korzystać z zakupionej witryny, warto wybrać wykonaną z solidnych materiałów. Takie właśnie znajdziesz na stronie brw.pl. Każda witryna drewniana – niezależnie od tego, czy ma biały połysk czy matowe wykończenie – została wykonana z materiałów najwyższej jakości, które cechuje duża odporność na uszkodzenia, wilgoć czy temperatury.

Jeśli dopiero meblujesz pomieszczenie, znajdziesz tu także inne białe meble, jak komody, szafki czy fotele. Dzięki temu możesz skomponować swój własny, spójny stylistyczne, biały zestaw mebli do salonu.

Witryny w przystępnych cenach

Strona brw.pl to duży wybór solidnie wykonanych witryn. A kolejnym powodem, dla którego warto zainteresować się ofertą tego sklepu, są bardzo przystępne ceny za meble. Dotyczy to wszystkich modeli – witryna szklana, z szafką czy wisząca nie będą dzięki temu dużym wydatkiem.

Dlatego sprawdź ofertę i zamów wybraną już dzisiaj!