Worek próźniowy - sposób na dodatkowe miesjsce w szafie

Ubrania zajmują coraz więcej przestrzeni w Twojej szafie? To problem wielu z nas. Na szczęście, nie wszystkie rzeczy są potrzebne przez cały rok. Zimą nie chodzisz przecież w letnich rzeczach, a latem – w ubraniach zimowych. Aby nieużywane rzeczy nie zajmowały niepotrzebnie miejsca, zainwestuj w worek próżniowy Space 60 x 80 cm.

Worki próżniowe kosztują stosunkowo niewiele, dlatego nie ma się co dziwić, że tak szybko znikają ze sklepowych półek. Jeśli kiedykolwiek używałeś tego typu produktów, z pewnością nie trzeba Cię do nich przekonywać.

Jak korzystać worków próżniowych? To banalna sprawa. Umieść ubrania w worku. Do znajdującego się w nim otworu wprowadź rurę odkurzacza lub odsysacz, który wyciągnie powietrze. Jeśli nie masz ich przy sobie, użyj własnych rąk i zroluj worek ze znajdującymi się w środku rzeczami.

Worek próżniowy Space ma wielkość 60 x 80 cm. Jeśli szukasz mniejszego lub większego modelu, w BRW oferujemy m. in.: worki 80 x 120 cm, 70 x 100 cm, a także 40 x 60 cm. Ciesz się większą przestrzenią w swojej szafie czy komodzie.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 60 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania